اولین تولید کننده سقف یو پی وی سی در ایران !

01144405168

مشاوره با واحد فروش

خانه  »  وبلاگ   »   خرید ورق شیروانی رنگی

خرید ورق شیروانی رنگی

  • 284 بازدید
  • تاریخ انتشار: 2 سال پیش

باتوجه به ابعاد و اندازه و کیفیت و نوع کارخانه سازنده و ورق شیروانی رنگی دارای قیمت های متفاوتی می باشند.البته فاکتور های دیگری نیز در این محاسبه قیمت دخیل می‌باشد.

ورق های شیروانی رنگی دارای مزایای از قبیل نصب آسان ،امنیت ،سبکی وزن ،… می باشند.

ورق شیروانی رنگی

ورق های رنگی شیروانی می توانند از متریال های مختلف تشکیل شده باشند .ما در کارخانه سپید فام وارنا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته ایم ورق شیروانی رنگی را از جنس uPVC طراحی و تولید نماییم .

این ورق رنگی یو پی وی سی دارای مزایای نسبتا زیادی نسبت به ورق های شیروانی رنگی معمولی می باشند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

یکی از مسائل ی که ما را تشویق به استفاده از و این ورق یو پی وی سی می کند این موضوع است که این ورق ها از نظر طول عمر طول عمری در حدود 40تا 50سال می باشند که در مقایسه با ورق های هم رده خود دارای طول عمر نسبتا زیادی می‌باشد .از این رو با استفاده از ورق ها میتوانیم در هزینه های تعمیر و نگهداری سقف ها تا حد زیادی رها شویم .

از دیگر مزایای ورق شیروانی رنگی یو پی وی سی میتوان به نصب آسان این نوع ورق ها اشاره نمود که با توجه به  وزن پایینی که این نوع ورق ها دارند ،از نظر نوع زیر سازی نیاز به زیر سازی ساده تر ی دارد که همین امر باعث می شود هزینه ها پروژه به صورت قابل توجهی پایین بیاید .

با استفاده از این ورق  دیگر به نیاز عایق بندی حرارتی و صوتی نداشته باشیم زیرا این ورق ها تا حد قابل توجهی قابلیت عایق بودن را دارا می‌باشد ،که این موضوع نیز می‌تواند در هزینه های اجرای سقف شیروانی صرفه جویی کند و ما را از استفاده از ورق های پشم شیشه بی‌نیاز کند.

این ورق دارای خاصیت آنتی یو وی می باشد که همین عمر باعث میشود تا اشعه حاصل از تابش خورشید منعکس شود و گرما به سطح زیرین سقف انتقال پیدا نکند و با گذشت زمان در هزینه های سیستم سرمایشی در فصل گرما جلوگیری کند.

این ورق تولید شده در کارخانه سپید فام وارنا از نظر مقاومت و ضربه پذیری دارای مقاومت بسیار بالایی می‌باشد

شما میتوانید برای تهیه این محصول با کارشناسان فروش شرکت سپید فام وارنا در تماس باشید ‌.کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما عزیز آن می‌باشد. شما می نوانید از طریق شمارهای درج شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.