اولین تولید کننده سقف یو پی وی سی در ایران !

09115495291 - 09120465839- 09120465837

مشاوره با واحد فروش

خانه  »  ورق ذوزنقه upvc + و دلایلی که باید این محصول را در ساختمان خود مصرف کنیم

ورق ذوزنقه upvc + و دلایلی که باید این محصول را در ساختمان خود مصرف کنیم

چرا باید از ورق ذوزنقه upvc در ساختمان خود استفاده کنیم ؟

در این مقاله شما را با محصول باکیفیت که ورق ذوزنقه upvc نام دارد آشنا می کنیم .استفاده از ورق های شیروانی در مناطقی که بارندگی و بارش برف زیاد است ،یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر است . در ساختار این سقفها از ورق های مختلفی استفاده می شود. اما یک مشکل اساسی که اکثر صاحبان اینگونه منازل با آن روبرو هستند، فرسودگی این سقفها بعد از گذشت سالیان کوتاه می باشد.زیرا این ورقها در مقابل خوردگی و زنگ زدگی و همجنین ضربه و باد های جانبی دارای مقاومت بسیار کمی هستند.

کارخانه سپید فام وارنا از سال 93 با تولید ورق های ذوزنقه upvc توانسته است ،محصولی باکیفیت و طول عمر بالا و همچنین ضربه پذیر مناسب را تولید و در بازار های داخلی عرضه نماید.در ادامه به کلیه ویژگی های این محصول خواهیم پرداخت .

 

ورق ذوزنقه

ورق های ذوزنقه U.P.V.C و ویژگی ها اساسی آن :

ورق های ذوزنقه UPVC تولیدی شرکت سپید فام وارنا از دولایه تولید شده است .لایه اول که  از جنس upvc می باشد .و لایه دوم از جنس آلیاژ پلمیری هستند.این مواد علاوه بر  با ایجاد سطح سخت و براق ، خاصیت خود شستشویی را در این محصول به وجود می آورد.
ورق های ذوزنقه upvc شرکت سپید فام وارنا دارای ویژگی منحصر به فردی است که شما با تهیه و استفاده این محصول در سقف خود می توانید آرامش را به خانواده خود هدیه دهید.همچین در هزینه های خود صرفه جویی کنید ، زیرا با استفاده از این ورق ها شما علاوه بر طول عمر از هزینه های اجرا و تعمیر ونگهداری خلاص می شوید که در مقاله چگونه با استفاده از ورق شیروانی UPVC از تعمیرات سالانه سقف خلاص شویم ! به این ویژگی به صورت کامل پرداخته ایم که شما را دعوت به خواندن این مقاله می کنیم.

 

مشخصات ورق ذوزنقه

 

 

ویژگی های ورق ذوزنقه upvc:

خب در این قسمت به بیان ویژگی های ورق ذوزنقه upvc  تولیدی شرکت سپید فام وارنا خواهیم پرداخت که این ویژگی ها عبارتند از :

 1. مقاومت در برابر ضربه و تغییر فرم :

  از ویژگی های ورق ذوزنقه upvc تولیدی شرکت سپید فام ورانا می توان به قابلیت مقاومت بالا در برابر ضربه و تغییر فرم اشاره نمود .که این خاصیت باعث می شود که علاوه بر طول عمر بالا از هزینه های جانبی تعمیرات از قبیل تعویض ورق های ترک خورده جلوگیری کرد.

 2. خاصیت ضدخوردگی و زنگ زدگی ورق ها :

  ورق ذوزنقه upvc دارای خاصیت ضد زنگ زدگی و خوردگی می باشد .این ویژگی باعث می شود که طول عمر سقف بیشتر و هزیته تعمیرات پایین تر می آید.

 3. عایق حرارتی مناسب :

  از دیگر ویژگی های ورق ذوزنقه یوپی وی سی عایق بودن حرارتی آن می باشد . این خاصیت هزینه های شما را در زمان اجزای و نصب پایین می اورد .زیرا این ورق را بی نیاز از هرگونه عایق بندی کرده ،و شما را از استفاده از پشم شیشه و توری بی نیاز خواهید کرد.

 4. مقاوم در برابر اشعه UV:

  این ورق ها دارای خاصیت ضد اشعه بودن یا antiUV می باشد. همین امر باعث می شود که نور خورشید منعکس شده و در فصول گرما از هزینه های سیستم سرمایش می کاهد.

 5. خاصیت خود خاموش شوندگی :

  ورق های ذوزنقه یو پی وی سی شرکت سپید فام وارنا دارای ویژگی خودخاموش شوندگی می باشد .که این امر در هنگام اتش سوزی احتمالی به ایمنی ساختمان کمک می کند .

 6. پوشش مقاوم :

  ورق ذوزنقه UPVC در مقایسه با سایر ورق های از مقاومت بالاتری برخوردار می باشند . همین امر باعث می شود که این ورق ها در مقابل بادهای جانبی مقاومت بیشتری داشته باشند.

 7. مقرون به صرفه بودن :

  شما با انتخاب ورق ذوزنقه upvc می توانید تاحد زیادی در هزینه های نصب وتعمیر و نگهداری خود صرفه جویی کنید .

 

ابعاد ورق ذوزنقه upvc:

ورق ذوزنقه upvc دارای مشخصات زیر می باشد :
هر ورق ذوزنقه دارای 6 کورگیت بلند  به ارتفاع 4 سانتی متر می باشد. این نوع طراحی علاوه بر اینکه به قدرت فیزیکی  و مقاومت آن می افزاید ، این قابلیت را  به این ورق اضافه می کند که در هنگام زیر ساز بتوان فاصله بیشتری برای پرلین ها در نظر گرفت.
این فاصله بیشتر، این قابلیت را به وجود می آورد که اب بندی بهتر و مناسبتری را را ایجاد کرد.در واقع در هنگام همپوشانی عرضی احتمال درز یا نشت اب به صفر می رسد.
میزان انعطاف پذیری ورق ذوزنقه ای در هر یک متر معادل بیست سانتی متر می باشد.که همین امر باعث می شود که این ورق ها گزینه مناسبی برای پروژهای قوسی و پارکینگ ها باشد.

 

مشخصات فنی ورق ذوزنقه یو پی وی سی

در جدول زیر شما با مشخصات فنی ورق یو پی وی سی آشنا می شوید :

 

مشخصات ورق ذورنقه
pu – upvc جنس لایه
تک لایه – دولایه تعداد لایه
125 سانتیمتر عرض قبل از فرم
106 سانتیمتر عرض غیر مفید
 100 سانتیمتر عر ض مفید
4 سانتیمتر ارتفاع موج
20 سانتمتر ارتفاع موج
1.7 میلیمتر – 5 میلیمتررن ضخامت
بر اساس سفارش مشتری تا 12 متر طول
1690  کیلو گرم بر متر مکعب دانسیته
بر اساس ضخامت سه گیلوگرم – 10کیلوگرم وزن

رنگ بندی ورق ذوزنقه یو پی وی سی:

در کارخانه سپید فام وارنا ورق ذوزنقه یو پی وی سی در رنگ بندی های مختلفی تولید می شود. کیفیت رنگ این ورق ها به گونه ای است که به راحتی پوسته نمی شوند. شما به راحتی می توانید برای اطلاع از رنگ بندی ورق های ما با شماره های موجود در صفحه ارتباط با ما تماس حاصل فرمائید .

 

جدول مشخصات ورق ذوزنقه upvc

جمع بندی

امیدوارم با خواندن این مطلب توانسته باشید اطلاعات مفیدی به دست اورده باشید .کارشناسان فروش ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.