اولین تولید کننده سقف یو پی وی سی در ایران !

01144405168

مشاوره با واحد فروش

خانه  »  وبلاگ   »   مزایای بی نظیر پوشش سقف یو پی وی سی

مزایای بی نظیر پوشش سقف یو پی وی سی

  • 216 بازدید
  • تاریخ انتشار: 2 سال پیش

بسیاری از مردم زمانی که صحبت از پوشش های upvc به میان می آید، ناخودآگاه یاد درب و پنجرهای upvc می افتند.اما بسیاری از عناصر دیگر در ساختمان وجود دارد که می توان از آنها در ساختمان سازی استفاده نمود . به طور مثال پوشش سقف یو پی وی سی یکی از این مصالح است ،که می توان در سقف های شیروانی منازل ، ویلاها ، سوله ،سایبان پلاستیکی ،آلاچیق، سقف پارکینگ و سازه مشابه، از آنها استفاده نمود .

اما نکته مهم این است که این پوشش سقف یو پی وی سی چه فواید و مزایای دارند؟ 

فواید نصب پوشش سقف یو پی وی سی

مزایا و فواید پوشش سقف یو پی وی سی

ناحیه ای که  آخرین خرپای سقف در ان منطقه قرار دارد جایی است که سقف به انتها می رسد. و مصالح روی دیوار ها قرار میگیرند. این منطقه ، جایی کلیدی است که باید به درستی و با مصالح مناسب آن را پوشش داد. منظور از مصالح عناصری مانند ناودانی و مواد مناسب برای ایجاد تهوبه می باشد .

وقتی شما در این مناطق از یراق آلات upvc استفاده کنید ، دیگر نیازی به هزینه های تعمیر ونگهداری برای این یراق آلات نخواهید داشت. دلیل نداشتن این هزینه اضافی این است که مصالحی که از یو پی وی سی ساخته می شوند در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشد.
دیگر دلیلی که ما را قانع می کند تا از عناصر یوی پی وی سی در سقف خود استفاده کنیم این پارمتر است که زمانی که ما این پوشش استفاده می کنیم، دیگر نیاز به هزینه کردن چه از نظر مالی و چه از نظر زمانی برای رنگ امیزی نخواهیم داشت . زیرا پوشش سقف های UPVC در رنگ بندی های مختلفی و با دوام بالا در کارخانه سپید فام وارنا تولید و عرضه می گردد.

دیگر مزیتی که پوشش سقف یو پی وی سی  را نسبت یه سایر ورق های شیروانی  متمایز می کند .این است که این ورق ها از دوام بالا و طول عمر زیادی برخودار می باشند.به طور میانگین این ورقها طول عمری در حدود 20 الی 50 سال خواهند داشت .

هم چنین  این ورق ها به دلیل هم پوشانی مناسب به درستی اب بندی شده و رطوبت را به لایه های زیرین سقف منتقل نمی کند که همین امر باعث می شود که پوشش سقف یو پی وی سی نیازی به عایق بندی برای نفوذ رطوبت نخواهد داشت .

 

 

ورق شیروانی UPVC

مزایای ناودان های یو پی وی سی :

از دیگر قسمت هایی که در پوشش سقف های UPVC  قابلیت به روز شدن دارد ناودان های آن می باشد .ناودان ها به طور معمول با استفاده از ورق های گالوانیزه ساخته می شود ،که برای زیبایی بیشتر نیاز به رنگ آمیزی دارند . همچنین این ورقها بعد از مدتی نیاز به تعمیرات دارند ،این کار علاوه بر داشتن هزینه های مالی مشکلاتی را به دلیل سنگین وزن بودن به دنبال خواهد داشت ،این سنگینی وزن علاوه بر مشکلات که ذکر شد ،نیاز به زیر سازی قوی تری نیز خواهد داشت .همچنین در پوشش سقف یو پی وی سی به دلیل  مقاومت و سهتی بیشتر  هیچکونه خراش یا فرو رفتگی به وجود نمی آید .

پوشش سقف UPVC دارای مزیت های بسیار زیادی نسبت به سایر پوشش ها  می باشد برای اطلاع دقیق از مزایا پوشش سقف های یو پی وی سی می توانید مقاله چگونه با استفاده از ورق شیروانی UPVC از تعمیرات سالانه سقف خلاص شویم ! را مطالعه نمایید.

pvc مقاوم در برابر اب است . بنا براین هیچ گونه نگرانی و دغدغه در مورد یخ زدگی و خوردگی به دلیل عبور اب وجود ندارد.
از دیگر خواص پی وی سی این است که در مقابل فشار هایی مانند بار برف به راحتی تغیر شکل نمی دهد.به همین دلیل می توان گفت این پوشش نسبت به سایر ورق ها یه صرفه تر است.

مشکل حل شد!!!

سقف شما یکی از نقاط مهم منزل شما می باشد.که باید ضد اب و غیر قابل نفوذ باشد .این بدین معنی است که در صورت خراب شدن مشکلات زیادی را برای شما به وجود خواهد اورد ، اما با جایگزین کردن این ورق ها با ورق های upvc می توان از بروز این چنین مشکلاتی تا حد زیادی جلوگیری کرد.