اولین تولید کننده سقف یو پی وی سی در ایران !

09115495291 - 09120465839- 09120465837

مشاوره با واحد فروش

خانه  »  خرید حلب شیروانی

خرید حلب شیروانی

خرید حلب شیروانی با تکنولوژی جدید

قیمت حلب شیروانی به عواملی زیادی بستگی دارد این عوامل عبارتند است ضخامت رنگ و نوع کارخانه تولید کننده و نوع رنگی که هنگام تولید به آن اضافه میشود.

فرایند ساخت اینحلب شیروانی به این صورت است رنگ های استفاده  شده در این حلب ها به صورت کوره ای می باشد.وا در فرایند اضافه شدن این رنگ ها ضخامتی برابر 35میکرون به این ورق ها اضافه میشود.

 

پوشش سقف کارخانه

حلب های رنگی دارای ویژگی های مخصوص به خود می‌باشند که از این ویژگی ها عبارتند از مقاومت در برابر خوردگی و شکل پذیری آن می باشد .

کاربرد حلب شیروانی فقط در صنایع ساختمانی نیست و این حلب ها دارای کاربردهای دیگری در کارخانجات مختلف مانند :

  • کارخانه های تولیدی یخچال و فریزر
  • کارخانه تولیدی گاز

اما یکی از استفاده های معمول و اساسی حلب شیروانی  استفاده به عنوان سقف کاذب در بدنه و سقف های کارگاهی تولیدی می باشد.

ورق سایبان

حلب های رنگی در مقابل مزایایی که استفاده آنها در صنعت ساختمان دارد که در ادامه به بیان این مزایا خواهیم پرداخت .

مزایای استفاده از حلب رنگی

از مزایای استفاده از حلب رنگی می توان به نصب آسان آن اشاره نمود که قابلیت استفاده در هر مکانی را به ما میدهد و ما به آسانی میتوانیم از این ورق های در امکان مختلف بدون هیچ محدودیتی استفاده نماییم.

از دیگر مزایایی که اینگونه ورق ها دارد این موضوع است که این حلب رنگی به علت رنگ کوره ای که دارد نیاز به رنگ آمیزی مجدد ندارند.

از مزایایی دیگر این ورق های ذکر این موضوع است که به علت نو ع متریالی در این ورق ها استفاده شده این ورق ها از وزن کمی برخوردار می باشند.

حلب رنگی دارای طرح های متفاوتی می‌باشد که می توانیم از این تنوع رنگ بسته به نوع معماری سازه خود به خوبی استفاده نماییم.

همچنین این ورق ها با توجه به ابعادی که دارند نسبت به ایرانیت ها از نصب آسانتری بهره می برند.

ما در کارخانه سپید فام وارنا توانسته ایم با استفاده علم و بهره بری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا  پوشش سقفی را تولید کنیم که نسبت به حلب رنگی دارای مزایای بیشتری است .این پوشش سقف که از جنس uPVC است و نسبت به حلب رنگی دارای طول عمر بسیار بیشتر می‌باشد و همچنین از نظر وزنی نسبت به حلب رنگی دارای وزن پایینتری می‌باشد، که همین پایین بودن باعث می شود که نیاز به زیر سازی پیچیده ای نداشته باشیم و این ساده بود زیر سازی باعث این می شود که هزینه های شما تا حد زیادی پایین می آید .

کیفیت رنگ تضمینی

از نظر کیفیت نوع رنگ نیز رنگ این ورق ها با گذشت زمان رنگشان ثابت خواهد ماند و پوسته نمیشود .این ورق های دارای محاسن زیاد دیگری نیز می‌باشد که در مقاله مجزا به صورت کامل به آن اشاره کرده ایم که میتوانید برای اطلاع بیشتر میتوانید مقاله چگونه با استفاده ورق یو پی وی سی در هزینه های خود صرفه جویی کنیم را مطالعه نمایید.

تماس با ما

نحوه تهیه ورق شیروانی UPVC

اگر شما هم قصد تهیه و جایگزینی حلب رنگی را با پوشش سقفی UPVC را دارید میتوانید با کارشناسان فروش کار خانه سپید فام وارنا تماس حاصل فرمایید .و از مشاوره کارشناسان فروش کار خانه ما استفاده نمایید. اطلاعات تماس کارخانه در صفحه ارتباط با ما موجود می‌باشد .

شما می توانید با خرید از مجموعه سپیدفام وارنا لذت خرید بدون واسطه را تجربه کنید .