معرفی ورق های صاف یو پی وی سی

ورق های صاف یو پی وی سی

ورق های صاف یو پی وی سی ، جایگزین مناسب و مقرون به صرفه ای، نسبت به انواع ديگر سقف های کاذب هستند. این محصولات تحت فناوری های پیشرفته و تناسبات علمی، با استفاده از پلی وینیل کلراید به عنوان ماده اصلی و ترکیب آن با جاذب های یو وی آلیفاتیکی، ماده عامل ضد اشعه ماورا بنفش (anti UV ) و دیگر مواد شیمیایی ساخته می شوند.

ویژگی های ورق های صاف یو پی وی سی :

۱. ویژگی مقاومت در برابر آتش : این محصول یک نوع از مواد غیرقابل اشتعال، با شاخص اکسیژن بالای ۳۲ می باشد (برای اطلاعات بیشتر در مورد شاخص اکسیژن کلیک کنید)
۲. ویژگی عدم خوردگی: ورق های صاف یو پی وی سی، در برابر خوردگی شیمیای مقاومت می کنند و طول عمر آنها بیش از ۳ برابر طول عمر پنل های فلزی است.
۳. ویژگی مقاومت در برابر ضربه: این نوع ورق ها در برابر ضربه و کشش بسیار مقاوم بوده و به سختی دچار شکستگی می شوند.
۴. ویژگی مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی: عامل آنتی یو وی در ورق های صاف یو پی وی سی، منجر به مقاومت آنها در برابر آسیب های اشعه ی ماوراء بنفش شده و از این رو طول عمر آنها را بسیار بالا می برد.
۵.  ویژگی عایق صوتی: یکی از مشکلاتی که به خصوص در مناطقی که بارندگی بیشتری صورت می گیرد، شاهد آن هستیم، صدای برخورد قطرات باران و تگرگ بر روی پوشش هاست، ورق های صاف یو پی وی سی در مقابل این صداها مقاوم بوده و نسبت به پوشش های فلزی بیش از ۳۰ دسیبل صدا کمتری را منتقل می کنند.
۶. ویژگی زیبایی ظاهری: این نوع ورق ها، در رنگ های متنوع و زیبا در دسترس هستند.
۷. دوست دار محیط زیست: این نوع ورق ها دارای مواد دارای آزبست (پنبه نسوز) نیستند و مواد سرطان ساز آزاد نمی کنند، همچنین قابل بازیافت هستند.

Print Friendly, PDF & Email
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *